Par mums

NDD datorsalons nodrošina ātru, profesionālu un kvalitatīvu IT servisu un piedāvā kvalitatīvus produktus. Uzņēmums lepojas ar profesionāliem un zinošiem darbiniekiem, kuri atrod individuālu pieeju katram klientam.

DATORTEHNIKAS UN BIROJA TEHNIKAS TIRDZNIECĪBA

Pie mums plašā izvēlē ir gan portatīvie datori, gan mūsu salonā uz vietas komplektētie stacionārie datori, gan drukas iekārtastelevizoritīkla iekārtas, kā arī citi datortehnikas aksesuāri.

DATORTEHNIKAS APKALPOŠANA UN SERVISS

NDD datortehnika nodrošina pilnu garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu mūsu komplektētajai tehnikai un apkalpošanu vai remontu citur iegādātajai datortehnikai.

DATORTĪKLU IEVIEŠANA, UZTURĒŠANA, ADMINISTRĒŠANA

NDD datortehnika veido dažāda līmeņa datortīklus, gan nelielos birojos vai mājās, gan arī biroja ēkās, skolās, rūpnīcās utml. Biznesa klientu nodaļā darbojas zinoši un kvalificēti speciālisti datortīklu projektēšanā, uzturēšanā un administrēšanā.

MĀJAS LAPU IZVIETOŠANA, E-PASTA UZTURĒŠANA

NDD nodrošina saviem klientiem interneta domēna uzturēšanu, mājas lapu izvietošanu serveros un e-pasta uzturēšanas pakalpojumus.

DATORPROGRAMMU TIRDZNIECĪBA, APKALPOŠANA

NDD datortehnika piegādā gandrīz jebkuru mājās vai uzņēmumā nepieciešamu datorprogrammu, kā arī veic šo datorprogrammu apkalpošanu, auditu un izstrādā programmatūras legalizācijas projektu.